Кельменецька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості завжди готова до діалогу зі своїми клієнтами і продовжує інформувати безробітних онлайн.

Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних, зокрема заступник начальника відділу Олег Гарабажій та провідний фахівець Наталія Ферфецька, провели інформаційний вебінар з загальних питань зайнятості дистанційно.

Під час спілкування вони онлайн поінформували про особливості реєстрації у службі зайнятості, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги у період  карантину, роз’яснили як приступити до роботи, перебуваючи на обліку у центрі зайнятості, а також розповіли про вебресурси, якими можна скористатися, щоб отримати додаткові знання та компетенції.

Також учасники вебінару дізналися щодо онлайн-порталу державних послуг «Дія», де з’явилась нова електронна послуга з реєстрації та оформлення виплат допомоги на випадок безробіття.

Працівники служби зайнятості також розповіли про сторінку Чернівецького обласного центру зайнятості у Facebook, на якій можна знайти відомості про вакансії та почитати цікаві новини.

Наприкінці онлайн-семінару фахівці відповіли на запитання слухачів, які поставили в чаті.