Кіцманська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості активно працює зі своїми клієнтами. От тільки режим наразі не такий як звичайно. Умови карантину, що обмежують пересування людей як в межах району, так і поза ними, не повинні впливати на якість та повноту отриманих послуг. Тому, в режимі онлайн клієнти дізнаються всю інформацію, що потрібна для якісного пошуку роботи.

Фахівець з профорієнтації Ольга Філіпчук  у своїй роботі запроваджує надання профорієнтаційних консультацій за допомогою Skype, а кар’єрні радники запрошують безробітних відвідати профорієнтаційні вебінари та розсилають посилання.

Сьогодні в такому режимі говорили про умови отримання статусу безробітного та що він дає, підстави припинення реєстрації в службі зайнятості, основні послуги. Також йшлося про переваги легальної зайнятості та страховий стаж, працевлаштування шляхом реєстрації фізичної особи підприємця.

Крім цього, значну увагу було звернуто на використання Інтернет порталу Державної служби зайнятості та можливості електронного кабінету шукача роботи.