Сьогодні, 3 грудня 2020 року, у Кіцманській районній філії Чернівецького ОЦЗ відбувся інформаційний вебінар для людей з інвалідністю на  тему «Будувати краще: до інклюзивного, доступного і сталого світу після COVID-19». В заході взяли участь юрисконсультка Кіцманської філії Інна Козик та спеціалістка бюро безоплатної правової допомоги Наталія Моргоч.

Під час вебінару шукачі роботи дізнались як підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації в ЦПТО ДСЗУ та на онлайн платформах. Також фахівці розповіли про ринок праці області, вакансії, які є наразі по області для людей з інвалідністю.

Також йшла мова про створення для осіб з інвалідністю  необхідних правових, соціально-побутових умов життя, надання пільг, конституційних гарантій на рівні з іншими громадянами, можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя.

3 грудня -  Міжнародний день людей з інвалідністю, цей день покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Це - нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.