Нині в Україні триває процес створення професійної армії. Тож служба зайнятості спільно з військовими комісаріатами організовують і проводять презентації військової служби за контрактом для шукачів роботи, яка мають бажання служити у Збройних силах України.

Цього разу до Кіцманської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості завітали представник Кіцманського районного військового комісаріату, старший інспектор відділення комплектування Володимир Ротар, старший солдат Дмитро Дутіков та сержант Стефан Карлійчук. Вони інформували слухачів про вимоги щодо прийому на військову службу за контрактом та запрошували до лав ЗСУ.

Учасники презентації дізналися, які є пільги для військовослужбовців та членів їх сімей. Зокрема, йшлося про умови професійно-психологічного відбору претендентів, речове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальний та правовий захист військовослужбовців на сьогодні, а також про грошове забезпечення, яке залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Кожен учасник отримав тематичні інформаційні матеріали.