29 квітня 2020 року в Новоселицькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся вебінар на тему: «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», учасниками якого стали 6 безробітних. Мета вебінару - ознайомити  учасників  із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці.

Під час вебінару, фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу в онлайні поінформувала присутніх про права та обов’язки безробітних, основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електроні сервіси державної служби зайнятості, зокрема створення «Електронного кабінету шукача роботи», що дає можливість розмістити резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування служби зайнятості.

Окремо фахівець зупинилася на питанні запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу, про переваги легальної зайнятості, ознайомила учасників із станом ринку праці. Звернула увагу безробітних на роботу центрів зайнятості  в умовах карантину, якими передбачено надання послуг зареєстрованим безробітним в телефонному режимі або електронними засобами комунікацій.