В Новоселицькій районній філії Чернівецького обласного  центру зайнятості 3 грудня 2020 року відбувся семінар для  людей з інвалідністю за участі соціальних партнерів.

Фахівець служби зайнятості Тетяна Руссу поінформувала про послуги, що надає служба зайнятості особам з інвалідністю, соціальні виплати, вакансії, які пропонують роботодавці для працевлаштування таких людей.

Учасники семінару дізналися, що за сприяння служби зайнятості, вони можуть набути додаткових професійних навичок або опанувати нову професію.

Заступник начальника відділу обслуговування №5 (Сервісного центру управління обслуговування громадян) ГУ ПФУ у Чернівецькій області  Анатолій Працюк ознайомив присутніх з основними видами, умовами, строками призначення та перерахунку пенсій.

Головний спеціаліст відділу Управління праці та соціального захисту населення Новоселицької РДА Ірина Габа поінформувала безробітних про державні соціальні гарантії особам з інвалідністю та розповіла про можливість отримати санаторно-курортні путівки, соціальні виплати та матеріальну допомогу.

Головний спеціаліст Новоселицького бюро правової допомоги Світлана Гузун розповіла учасникам семінару про безоплатну  первинну та вторинну правову допомогу, проінформувала про захист прав людей з інвалідністю  та допомогу із залученням у встановленому порядку адвокатів, юристів.