З нагоди Міжнародного дня боротьби за права осіб з інвалідністю в Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ,  6 травня 2020 року, відбувся вебінар на тему «Особливості працевлаштування осіб з інвалідністю». Захід відбувся за участі соціальних партнерів, зокрема,  Новоселицького районного відділу бюро безоплатної правової допомоги та управління праці та соціального захисту населення.

Фахівець Новоселицької районної філії Тетяна Руссу розповіла про послуги, що надає служба зайнятості особам з обмеженими фізичними можливостями, соціальні виплати, вакансії, що подають роботодавці для працевлаштування вищезазначених осіб. Також фахівець проінформувала громадян про те, що при необхідності, за сприянням служби зайнятості, вони можуть набути додаткових професійних навичок або здобути нову професію. Звернула увагу безробітних на роботу служби зайнятості в умовах карантину та надання послуг зареєстрованим безробітним в телефонному режимі або електронними засобами комунікацій.

Головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Ірина Габа проінформувала безробітних про соціальні гарантії, що надаються державою особам з інвалідністю. Також розповіла про надання санаторно-курортних путівок, соціальних виплат та матеріальної допомоги.

Головний спеціаліст Новоселицького бюро правової допомоги  Світлана Гузун ознайомила безробітних  про безоплатну  первинну та вторинну правову допомогу, проінформувала про можливість захисту прав та допомогу із залученням у встановленому порядку адвокатів, юристів.