В Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості продовжується активна робота: фахівці надають послуги клієнтам служби зайнятості та зайнятому населенню, зокрема цьогорічним випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, онлайн та телефоном. 

Аби ще зі шкільної лави майбутні учасники ринку праці правильно обрали подальший професійний шлях, фахівці надають їм профконсультаційні послуги. Адже від того, наскільки кожна молода людина реалізує дарований природою творчий потенціал та отримані під час навчання знання і практичні навички, залежить і рівень успішності молоді, і те, яку користь матиме від цього суспільство.

21 липня 2020 року до провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Алли Горбан в телефонному режимі звернувся цьогорічний випускник Путильської гімназії Андрій Назаров з проханням зареєструватися і пройти тестування на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», аби визначитися з навчальним закладом для подальшого вступу та здобуття бажаної спеціальності.

Андрій Назаров, зареєструвавшись, успішно самостійно пройшов тестування з електронних носіїв вдома і отримав за результатами тестів кваліфіковану онлайн-консультацію фахівця служби зайнятості Алли Горбан та індивідуальні поради щодо вибору професії  і сфери професійної діяльності.