Сьогодні, 7 грудня 2020 року, в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла Горбан провела черговий захід для умовно засуджених осіб на тему: «Легальна праця - запорука гідного життя».

Фахівець з профорієнтації Алла Горбан акцентувала увагу учасників семінару  на перевагах легального працевлаштування. Фахівець зазначила, що основною умовою для отримання державних соціальних гарантій є легальна зайнятість та наявність необхідного страхового стажу. Фахівець також ознайомила з перевагами легальної зайнятості, зокрема, наявність страхового стажу, який дає право  виходу  на пенсію, гарантована оплачувана  щорічна відпустка, право на оплачуваний лікарняний, компенсація при втраті працездатності від нещасного випадку на робочому місці, право  на послуги служби зайнятості (отримання допомоги по безробіттю), тощо.

В заході взяли участь начальник Путильського районного сектору філії державної установи «Центр  пробації» у Чернівецькій області Леся Гордей та провідний інспектор Путильського районного сектору філії державної установи «Центр  пробації» у Чернівецькій області Тетяна Торак, а також заступник  начальника відділу Путильського бюро безоплатної правової допомоги  Тетяна Різак.

 Учасники семінару обговорили основні тенденції та стан ринку праці регіону. Ознайомилися з актуальними вакансіями та професіями, що користуються попитом.

  • Основним фактором такої співпраці є допомога клієнтам пробації обрати вірний шлях у житті, попередити прояви протиправної поведінки, профілактика негативних явищ. Спільними зусиллями фахівці постійно шукають методи впливу на кожну особу індивідуально та розробляють і реалізовують заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду зазначеної категорії осіб в позитивному напрямку. Адже попередити правопорушення значно легше, ніж потім перевиховувати та повертати людину до нормального життя в суспільстві, - зазначає Алла Горбан.