8 травня 2020 року в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся вебінар для учасників АТО та військовослужбовців на тему «Права, пільги та соціальні гарантії військовослужбовців та членів їх сімей».

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла Горбан організувала та провела захід за допомогою Skype зв’язку.

Долучився до вебінару і начальник відділу активної підтримки безробітних Путильської районної філії Чернівецького ОЦЗ Іван Шміляк.

Також спілкувалися дистанційно з учасниками вебінару, а це військовослужбовці та учасники бойових дій, що перебувають на обліку у службі зайнятості,  заступниця начальника відділу Путильського бюро безоплатної правової допомоги  Тетяна Різак  та виконавчий директор благодійної організації «Волонтери Путильщини з Україною в серці» Оксана Забродоцька.  

Іван Шміляк  ознайомив  присутніх з  основними послугами, що надає  служба зайнятості  учасникам АТО  та військовослужбовцям, а також акцентував увагу на можливостях їх отримати в умовах карантину.

Тетяна Різак ознайомила клієнтів служби зайнятості з послугами бюро безоплатної вторинної правової допомоги.

Учасники вебінару обговорили такі питання:

  • Безоплатна правова допомога учасникам АТО;
  • Безоплатне медичне забезпечення;
  • Пільги на оплату послуг ЖКГ;
  • Безкоштовний проїзд;
  • Безоплатне отримання земельної ділянки;
  • Щорічна разова грошова допомога тощо.

Алла Горбан ознайомила присутніх з правами та обов’язками безробітних, які належать до категорії учасників АТО, та наголосила на можливості отримати допомогу на випадок безробіття, враховуючи військову службу за контрактом, в межах дворічного терміну.

Директор благодійної організації «Волонтери Путильщини з Україною в серці» Оксана Забродоцька запросила учасників вебінару скористатися можливістю безкоштовного лікування та санітарно-курортного оздоровлення через Управління соціального захисту в Путильському районі.