26 лютого 2020 року фахівці Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели семінар для вивільнюваних працівників обласного протитуберкульозного санаторію (смт. Красноїльськ Сторожинецького району), який ліквідують.

Фахівець служби зайнятості Олена Красовська запропонувала учасникам семінару, насамперед, послуги з пошуку постійної або тимчасової роботи. Адже служба зайнятості має одну з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, які постійно оновлюються. Окрім цього, якщо для людини немає підходящої роботи і вона отримала статус безробітного, їй гарантований індивідуальний супровід кар’єрного радника задля подальшого працевлаштування.

Також служба зайнятості пропонує підвищити кваліфікацію або оволодіти новою професією, набути нових компетенцій шляхом стажування на робочому місці у роботодавця або на короткотермінових курсах. Крім того, для зареєстрованих безробітних є можливість започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості.

Фахівець служби зайнятості Інна Молдован зосередила увагу учасників семінару на соціальному захисті відповідно до закону України «Про зайнятість населення» про встановлення додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці. Йдеться про те, що роботодавцям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота робочих місць для працевлаштування певних категорій громадян. Присутні отримали інформацію про увесь спектр послуг, які надає служба зайнятості, та можливості самореалізації на ринку праці.