Для інформування про послуги та можливості державної служби зайнятості фахівець з профорієнтації Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Лариса Хованець провела черговий інформаційний  вебінар із шукачами роботи.

Через Viber фахівець надала консультації щодо послуг державної служби зайнятості, як їх можна отримати, електронні сервіси та онлайн-курси Coursera, які допоможуть підвищити конкурентоспроможність на ринку праці.

Безробітні також проінформовані про один із видів сімейних форм виховання,  такий як патронат над дитиною. Про це розповіла фахівець з соціальної роботи Вижницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Кудрик. Вона ознайомила з поняттями патронат над дитиною, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, хто може бути патронатним вихователем та які вимоги ставляться до громадянина, який вирішив створити патронатну сім’ю.  

Мета сімейного патронату - забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах,  виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (або осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її.