8  серпня  2018 року в Чернівецькій міській філії ОЦЗ відбувся семінар для осіб, яким 50 років і більше. На захід запросили головного спеціаліста Чернівецького відділу обслуговування громадян Головного управління  Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Оксану Штифанович.

Фахівець розповіла учасникам семінару про зміни у пенсійному законодавстві і що очікувати людям віком від 50 років і старшим. Окрім цього представник ГУ ПФУ в Чернівецькій області поінформувала безробітних про порядок оформлення пенсії, пояснила, що період перебування в центрі зайнятості, коли відбувається нарахування допомоги по безробіттю, зараховується до стажу.

Окрім цього учасники семінару цікавились, чим відрізняється загальний і страховий стаж, як розраховується коефіцієнт заробітної плати при призначенні пенсії, скільки потрібно мати страхового стажу для призначення пенсії за віком, який розмір мінімальної пенсії, як перевірити страховий стаж та зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України, як діяти в разі втрати трудової книжки тощо.