Сьогодні, 13 серпня 2020 року, за допомогою Zoom у Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся  інформаційний  вебінар із загальних питань зайнятості. На захід були запрошені особи, які набули статусу безробітного під час дії карантину, тобто ті, які надавали свої документи на реєстрацію засобами електронного зв’язку або через скриньку для прийому кореспонденції.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Леся Олійнич  під час чергового вебінару ознайомила безробітних із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. Також фахівець поінформувала  про нинішній стан ринку праці та безкоштовне навчання на онлайн-курсах Coursera – це безкоштовні курси від провідних американських університетів за різними напрямами.

Основним питанням було роз’яснення учасникам інформаційного вебінару особливостей обслуговування та надання послуг Державною службою зайнятості, порядок призначення допомоги по безробіттю у період карантину, а також інформування про можливість отримання онлайн-послуг на освітньому порталі ДСЗ.

  • Впровадження службою зайнятості таких інформаційних вебінарів не лише заощаджує час безробітних громадян, а й дбає про їх безпеку, здоров’я та обізнаність щодо питань зайнятості,  - зазначила  Леся Олійнич.