Для інформування та консультування шукачів роботи в умовах карантину фахівці служби зайнятості застосовують дистанційні форми роботи. На Заставнівщині 26 серпня 2020 року відбувся вебінар, на якому інформували безробітних  щодо їхніх прав та обов’язків тощо.

Все, що потрібно людині, щоб стати учасником вебінару – мати пристрій (комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон) із виходом до мережі Інтернет та зареєстровану електронну скриньку. Детальну інструкцію щодо підключення нададуть фахівці служби зайнятості електронною пошто або телефоном.

Під час вебінару начальник відділу активної підтримки безробітних Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Василь Максимчук поінформував про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, послуги служби зайнятості та як їх отримати в умовах карантину.

Йшлося про електронні сервіси служби зайнятості, зокрема про офіційний сайт Державного центру зайнятості, освітній портал та платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри. Також безробітні дізналися про можливості пройти курси на міжнародній платформі Coursera. Фахівець наголосив, що безробітні громадяни можуть отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем, а також зосередив увагу на перевагах легального працевлаштування.

Також представник служби зайнятості нагадав  учасникам вебінару  про можливість звертатися до служби зайнятості на електрону пошту rcz2404@cvocz.gov.ua та та телефонувати (037-37) 3-19-80, (037-37) 3-13-17. Таким чином шукачі роботи можуть отримати інформацію щодо вакансій, відвідування служби зайнятості тощо.

Важливо, що до завершення карантину проведення вебінарів, запроваджене Заставнівською районною філією Чернівецького обласного центру зайнятості, здійснюється на постійній основі.