26 лютого 2020 року роботодавців Заставнівщини інформували про послуги служби зайнятості та щодо наслідків порушень законодавства про працю.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості переконана: «Своєчасне надання актуальної інформації роботодавцям щодо послуг служби зайнятості є запорукою дотримання ними законодавства у сфері праці та зайнятості населення».

Десятеро бухгалтерів та кадровиків районних закладів охорони здоров'я, органів державного управління, соціальних служб, військкомату отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості.

Галина Коростатевич, як консультант роботодавця, повідомила про зміни в законодавстві про працю та ознайомила з онлайн-сервісами служби зайнятості, зокрема, «Електронним кабінетом роботодавця», можливостями професійної діагностики та навчання, поінформувала про сучасний ринок праці Заставнівського району. Учасники семінару дізналися про державні гарантії у випадку працевлаштування осіб із категорії неконкурентоспроможних громадян.

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Чернівецькій області Степан Цуркан зосередив увагу присутніх на випадках найпоширеніших порушень законодавства про працю, які виявляють під час перевірок підприємств, установ, організацій. Зокрема, це – несвоєчасне інформування органів Державної податкової служби України про прийняття на роботу, несвоєчасність та заниження розміру заробітної плати, укладання цивільно-правових угод на терміни, які перевищують гранично допустимі тощо.