23 січня 2020 року у Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулось чергове засідання клубу «Для тих, кому за…» для безробітних віком 50 +.

Такі зустрічі стали вже традиційними і відбуваються кожного третього четверга щомісяця. До участі у нинішньому заході фахівці служби зайнятості запросили заступницю начальника Заставнівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Світлану Турецьку, яка розповіла про перелік документів необхідних для оформлення пенсії. Окрім цього представниця ПФУ запросила до спілкування дистанційно та потішили інформацією про підвищення пенсійного забезпечення з 1 грудня 2019 року, адже в 2020 році п’ятеро членів клубу стануть клієнтами Пенсійного фонду України.

Мета роботи клубу «Для тих, кому за…» полягає у залученні осіб віком 50 + для спілкування та підвищення мотивації до зайнятості. Фахівець з профорієнтації Антоніна Старко наголосила на важливості легальних трудових відносин, а також звернула увагу на подоланні стереотипів щодо можливості кар’єрного зростання осіб віком 50 років і старших.