На передодні Міжнародного дня інвалідів, 2 грудня 2020 року у Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся тематичний захід за участю осіб з інвалідністю «Можливості обмежені, здібності – безмежні!» (5 осіб).

Під час заходу фахівці намагалися допомогти пізнати себе, подолати невпевненість та познайомити з перспективами зайнятості та побудувати власні стратегії пошуку роботи.

Фахівець з профорієнтації Антоніна Старко поінформувала присутніх про можливості служби зайнятості в напрямку підбору підходящої роботи у відповідності до індивідуальних програм реабілітації, організації професійного навчання й підвищення кваліфікації для збільшення конкурентоспроможності на ринку праці.

Крім того на заході розглянули наступні теми:

  • підходяща робота для осіб із інвалідністю;
  • пропозиція робочих місць на регіональному ринку праці;        
  • виконали вправу «Моя ціль та як її досягнути».    

До участі у заході запросили Віктора Стасюка, начальника відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного Фонду України в Чернівецькій області. Він розповів про перелік документів необхідних для оформлення пенсії, для отримання детальної інформації запросив до спілкування через SKYPE. Окремо фахівець звернув увагу на підняття пенсійного забезпечення особам, які мають інвалідність з 1 грудня 2020 року. 

На завершення заходу всіх присутніх запросили взяти участь у вебінарі «Освітні можливості для осіб з інвалідністю», який відбудеться 03 грудня 2020 року.