Одним із пріоритетів служби зайнятості є повернення людини, яка має обмежені фізичні можливості, до повноцінного життя. Служба зайнятості сприяє інвалідам у відновленні їх можливості повернутися до трудової діяльності, підбирає місця роботи відповідно до рекомендацій МСЕК, відповідно до наявних у інваліда кваліфікації і знань та з урахуванням його побажань.

30 листопада в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів, фахівець  Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Сергій Семенов провів вебінар для осіб з інвалідністю.  До заходу долучилися 6 шукачів роботи цієї категорії.

Фахівець розповів про послуги служби зайнятості, наявні вакансії для осіб з інвалідністю, зокрема про можливість створити для самого себе робоче місце започаткувавши власну справу.

  • Сьогодні, працюючи спільно з соціальними партнерами та роботодавцями, фахівці служби зайнятості прикладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні і не залишити людину віч-на-віч зі своїми проблемами, - зазначає директор Хотинської районної філії ОЦЗ Андрій Бринь.