У Хотині безробітним розповіли про ризики нелегальної роботи закордоном.

         З метою попередження випадків торгівлі людьми, задля уникнення ризиків нелегальної трудової міграції за кордон та поінформованості про негативні наслідки 2 серпня цього року спеціалісти Хотинського районний центру зайнятості провели для шукачів роботи семінар: «Запобігання нелегальній трудовій міграції».

Сьогодні багато українців у пошуках кращої долі та високого заробітку шукають роботу за кордоном. Та, на жаль, через свою необізнаність потрапляють у шахрайські тенета, які загрожують не тільки втратою власних заощаджень, але й можуть коштувати найдорожчого - життя.

Під час семінару профорієнтатор центру зайнятості Лариса Нестор розповіла безробітним про можливі ризики нелегального працевлаштування за кордоном, про відсутність соціального захисту нелегальних трудових мігрантів та високу ймовірність стати жертвами торгівлі людьми, про важливість працевлаштування за кордоном через суб'єктів підприємницької діяльності, які мають відповідну ліцензію.

Провідний юристконсульт Іванна Лисак поінформувала присутніх щодо оформлення документів для виїзду за кордон, особливостями та ризиками перебування за кордоном, переліком громадських організацій, які опікуються питаннями запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та трудової експлуатації тощо.

Спеціалісти наголосили, що шукачам роботи варто пам'ятати - їхня безпека, здоров'я та життя у їхніх руках і цим не варто нехтувати, адже життя людини – найвища цінність