01 березня 2018 року для випускників Новоселицького медичного коледжу проведено захід на тему «Самопрезентація», в якому взяли участь 40 студентів. З феноменом самопрезентації ми стикаємося щодня. Найчастіше, навіть не підозрюючи, що у нас в підсвідомості існує проект власної презентації, ми, спілкуючись з різними людьми, беручи участь в різних ситуаціях, вибираючи собі стиль одягу та поведінку, впроваджуємо цей проект в життя. Тому, випускникам коледжу важливо здобути навики самопрезентації вже зараз, оскільки вони однією ногою в дорослому житті, на крок від майбутньої роботи.

03 березня ц.р. слухачами на тренінгу на тему «Робота у 50» були жінки, яким до настання права на пенсію за віком залишилось 10 і менше років. На заході обговорювалися проблеми при працевлаштуванні та шляхи їх вирішення. Також задля підвищення обізнаності населення району з питань застосування трудового та пенсійного законодавства систематично запрошуються фахівці Новоселицького відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

А 05 та 07 березня жінки з числа безробітних обговорювали найпоширеніші помилки, яких припускають під час пошуку роботи, можливості відкриття власної справи та визначалися з рівнем розвитку професійно важливих якостей за допомогою методик АРМ «Профконсультант».