ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у: виборі (зміні) професії; виборі майбутнього напряму професійного навчання; визначенні схильності до підприємницької діяльності; оцінці власних здібностей; саморозвитку.

         Однією із складових платформи є онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Місія проекту «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – перетворити вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз і зробити систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною. Використовувана методика заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання і самореалізації:

  1. Професійної мотивації, яка базується на вивченні глибинних професійних інтересів та цінностей;
  2. Структури інтелекту, що включає рівень розвитку інтелекту (IQ) і специфіку структури здібностей;
  3. Психологічних властивостей особистості – психологічних схильностей, схильностей до певних видів професійної діяльності.

Саме в області перетинання цих профорієнтаційних факторів знаходиться сфера ймовірної успішної  професійної самореалізації індивіда. Завдання платформи  саме й полягає у тому, щоб допомогти максимально точно цю сферу визначити й актуалізувати.

В якості інструменту діагностики  використовуються професійні тестові методики, які відповідають високим стандартам якості і прогностичної ефективності:

стимульний матеріал (запитання і завдання) усіх тестів доступний як російською, так і українською мовами;

результати тестування обробляються з урахуванням  гендерної і вікової характеристик оптантів (осіб, які тестуються);

звіт про результати тестування містить докладну та доступну інтерпретацію кількісних показників, що вимагає додаткового розшифрування практичного психолога;

надійність і валідність психологічних тестів, доступних у програмі перевірялися після 2000 року в Україні;

концепція науково-практичної розробки й адаптації сучасних технологій профдіагностики з використанням комп’ютерних тестових методик пройшла експертизу в Інституті психології ім. Г.С.Костюка АПН України.

Пройти тестування можна за посиланням: http://myprofession.com.ua

За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців державної служби зайнятості.