Про можливості професійного навчання за сприяння служби зайнятості дізналися безробітні Новоселиччини під час проінформаційного вебінару на тему «Оволодій новою професією».

Фахівець з профорієнтації Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Тетяна Руссу ознайомила безробітних з описом професій, перспективних для нашого регіону та вимогами до них. Також поінформувала про умови навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.

Тетяна Руссу наголосила, що у випадку направлення безробітного на професійне навчання безкоштовно надають гуртожиток, компенсують вартість проїзду.

Учасники вебінару зосередили увагу на наступних питаннях: оцінка власних можливостей на ринку праці; основні критерії вибору нової професії; перелік професій, за якими здійснюється професійне навчання за сприяння служби зайнятості тощо. Також йшлося про зміни на ринку праці в період карантину.

- Для більшості людей, які звертаються до служби зайнятості  по допомогу в працевлаштуванні, саме професійна підготовка є шляхом набуття необхідних знань та вмінь, підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці, - зазначила Тетяна Руссу.

Безробітні дізналися про електроні сервіси державної служби зайнятості, можливість отримати додаткові навички та компетенції на освітньому порталі державної служби зайнятості.