Що таке гарне місце роботи?

Це така робота, від якої отримуєш моральне та матеріальне задоволення. Коли ти – на своєму місці і чітко знаєш, за що тобі платять, за що тебе цінують, і коли ти знаєш, що ця робота тобі цікава і тобі хочеться розвиватися саме тут. Ти дорожиш нею, тому що тобі по-справжньому тут цікаво – це головний «гачок», який тебе тут тримає, а не висока зарплата чи бонуси.

Якщо ви хочете знайти саме ту роботу, яка потрібна вам, а не ту, яка є на даний момент, або куди готові вас взяти зараз, вам доведеться бути вельми старанним, наполегливим і терплячим. Просто так нічого не знайдеться. Шукати роботу за допомогою одного джерела, наприклад, одного сайту або місцевої газети оголошень – вельми не ефективно. Як можна більше каналів пошуку має бути задіяно – всі ваші знайомі повинні знати, що ви шукаєте роботу: «сарафанне» радіо – дуже ефективний канал.

Будьте впевнені в собі та не нийте, що нібито тільки по знайомству можна знайти пристойну вакансію. Якщо ви відмінний фахівець – терпіння і наполегливість приведуть до результату.

Чітко знайте свої переваги порівняно з іншими фахівцями свого профілю.

Не влаштовуйтесь на будь-яку роботу через те, що поки немає вашої вакансій. Якщо ви поставили за мету працювати саме в певній сфері, на певній посаді – домагайтеся методично. І за законом підлості і через деякі об’єктивні причини – тільки-но ви виберете від відчаю «аби що» – незабаром знову доведеться шукати роботу.

Ні в якому разі не розкисати, навіть якщо пошук, як вам здається, затягнувся. Заявляючи про себе роботодавцю, ведіть себе впевнено, не кажіть, що ви довго шукайте роботу – про це можна сказати з іншим акцентом: що ви справжній фахівець і хочете присвятити себе серйозній справі, і у вас такий потенціал, який зможе розкритися в кращих і повноцінних пропозиціях, що вам важливо знайти відповідну вашому рівню роботу.

Не бійтеся відмов – це абсолютно нормальна практика. Якщо ви не будете прикрашати свої професійні навички, кваліфікацію, на співбесіді акцентувати увагу на високій зарплаті, намагатися влаштуватися на вакантну посаду, в якій у вас недостатньо досвіду, то ризик у відмові рекрутера розглянути ваше резюме буде зведений до мінімального.

І взагалі, безумовно, складніше завжди починати все заново – залишати колишню роботу і шукати ту, яка буде приносити задоволення від справи, яку ви робите, і матеріально нагороджувати ваші таланти та працю. Не варто задовольнятися тим, що маєте – усвідомлюючи, що ви можете більше. Поборіть свій страх, і якщо ви хочете працювати із задоволенням – вам потрібно впевнено йти своєю дорогою і шукати ту вакансію, яка потрібна ВАМ.