4 березня 2020 року в Новоселицькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся тренінг на тему «Особливості працевлаштування жінок в сучасному світі».

Фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу надала практичні поради щодо головних правил пошуку роботи, про визначення факторів, які обумовлюють успіх у професійній діяльності, та про методи, за допомогою яких можна продемонструвати професіоналізм.

 За допомогою психологічних вправ «Знайомство», «Портрет ділової жінки» та «Будинок моєї мрії» визначили проблеми, що заважають жінкам знайти роботу та відпрацювали навички самопрезентації.

Під час тренінгу жінки активно обговорювали питання ефективності пошуку роботи, дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою.

Присутні обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

На завершення заходу Тетяна Руссу підсумувала, що один з найбільш важливих та дієвих методів досягнення позитивного результату в пошуку роботи - це вміння чітко поставити мету. Учасницям побажали впевненості у собі, активності і цілеспрямованості в пошуку роботи.