22 травня 2020 у Чернівцях в рамках проєкту «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього» відбувся вебінар для студентської молоді.

Чернівецька міська філія обласного центру зайнятості продовжує працювати дистанційно з студентами вишів та учнями професійно-технічних навчальних закладів міста. Нині фахівці служби зайнятості спілкувалися із студентами Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, долучилися до вебінару і викладачі навчального закладу, зокрема доцент кафедри обліку та оподаткування Юлія Маначинська, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку та оподаткування Світлана Лучик, завідувач практикою, керівник центру маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЧТЕІ КНТЕУ Наталія Канут.

Учасники вебінару ознайомились з основними джерелами пошуку роботи, їх превагами та недоліками, обговорили проблеми працевлаштування молоді в сучасних умовах, зміни на ринку праці в період карантину.

Профконсультант Тетяна Маслова-Брукер розповіла студентам про електронні сервіси державної служби зайнятості, можливість отримати додаткові навички та компетенції на освітньому порталі державної служби зайнятості.

Окрім цього студенти мали можливість ознайомитись з актуальними вакансіями «бухгалтер» та «менеджер (управитель)», оскільки незабаром вони стануть шукачами роботи.