Ознайомитись з детальним описом послуг та  скористатись новими сервісами служби зайнятості можна на вебресурсах ДЦЗ. 23 липня 2020 року у Чернівецькій міській філії Чернівецького ОЦЗ  відбувся інформаційний вебінар для шукачів роботи «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій».

Фахівець з профорієнтації Онуфрієва Наталя  поінформувала безробітних про сервіси служби зайнятості. А це - «Електронний кабінет шукача роботи»,  освітній портал служби зайнятості тощо.

Серед популярних - курси «Створення резюме на сайті», «Генеруй бізнес-ідею. Розпочни свій бізнес», «Успішне працевлаштування: що потрібно знати?», «Майстерність спілкування з клієнтами», тест на визначення компетенцій для роботи в ІТ-сфері, а також  семінари із загальних питань зайнятості,  а також на тему «Здобуття робітничих професій у навчальних закладах ДСЗ» тощо.

Додатково профконсультант порадила звернути увагу на платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри (profi.dcz.gov.ua), де можна пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, інтелекту та особистісні схильності до певного виду професійної діяльності. Ця інформація буде пізнавальною та корисною як для дорослих, так і для школярів.