Про переваги легальної зайнятості та соціальні послуги, які надає служба зайнятості, інформували безробітних м. Чернівці.

26 жовтня 2020 року фахівці відділу активної підтримки безробітних Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості провели вебінар для шукачів роботи.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Маслова-Брукер ознайомила учасників онлайн-зустрічі зі станом ринку праці регіону, правами та обов’язками безробітних, послугами, які надає служба зайнятості.

Фахівець розказала про нарахування допомоги на випадок безробіття, зміни в розмірі виплат, наголосила на важливості вчасного відвідування центру зайнятості, а також йшлося про особливості прийому відвідувачів під час карантину. Розглядали такі питання:

- поважні причини невідвідування центру зайнятості;

- правила нарахування допомоги на випадок безробіття та зміни в розмірі виплат;

- сучасні електронні сервіси служби зайнятості.

Щодо електронних сервісів служби зайнятості,  фахівець наголосила, на можливості отримати багато корисної інформації дистанційно: навчання, вакансії, послуги з пошуку роботи тощо. На сайті ДЦЗ можна скористатися послугою - «електронний кабінет  шукача роботи», а це можливість:

- створити і розмістити власне резюме, яке стане доступним потенційним роботодавцям та прискорить процес працевлаштування;

- отримати не тільки корисні поради щодо пошуку роботи, але й підвищити власні компетенції та удосконалити навички на освітньому порталі служби зайнятості.

Також профконсультант порадила пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, інтелекту та особистісні схильності до певного виду професійної діяльності на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри (profi.dcz.gov.ua).