Щоб допомогти людям з інвалідністю у самопізнанні, побудові власних стратегій пошуку роботи, ознайомити з перспективами зайнятості, фахівці служби зайнятості Заставнівщини організували захід «Можливості обмежені, здібності – безмежні!».

12 березня 2020 року у Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості із людьми з інвалідністю спілкувалися фахівець з профорієнтації Антоніна Старко. Йшлося, зокрема,  про можливості служби зайнятості щодо підбору підходящої роботи у відповідності до індивідуальних програм реабілітації, організації професійного навчання й підвищення кваліфікації.

Учасників заходу ознайомили зі станом місцевого ринку праці та перспективами його розвитку, підприємствами, що функціонують на території міста й району та мають потребу в додатковій робочій  силі, також з джерелами пошуку вакансій та запропонували зареєструватись у електронному кабінеті шукача роботи, щоб, як кажуть, «тримати руку на пульсі».

Заступник начальника Заставнівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Світлана Турецька розповіла про перелік документів необхідних для оформлення пенсії з інвалідності та розрахунок стажу для осіб з інвалідністю.

Завідувачка сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УПСЗН в Заставнівському районі Галина Адамко розповіла про путівки в зону санаторно-курортного відпочинку та порядок їх одержання, а також про нормативно-правові вимоги щодо дотримання прав людей з інвалідністю при працевлаштуванні, а також про можливість замовлення ортопедичного взуття, протезів та мотовізків.