Працівники служби зайнятості спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділенням «Путильського бюро правової допомоги» 8 серпня у приміщенні Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели черговий інформаційно-просвітницький захід «Презентація професії – патронатний вихователь» (щодо створення патронатної сім’ї)  для громадян району, які перебувають у пошуках роботи та безробітних.

      Мета заходу - привернути увагу жителів Путильщини до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також залучити громадян до створення прийомних та патронатних сімей. Присутнім роз’яснили, хто може бути патронатним вихователем, які діти потрапляють у такі сім’ї, терміни перебування дітей в таких сім’ях, грошові виплати, а також які документи необхідні для створення патронатних сімей. Окрім цього говорили про різні сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Місцеві жителі проявляли зацікавленість та обговорювали практичний досвід виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях родичів, односельчан та знайомих.

      Особливий інтерес учасників семінару викликало питання щодо взаємодії прийомних сімей та патронатних вихователів з державними закладами. Адже більшість присутніх на заході не знали про можливість створення сімей патронатних вихователів Тому обговоренню цього питання було приділили особливу увагу і показали відеоролики на дану тематику.

     На завершення – учасники семінару отримали інформаційно-просвітницькі буклети та листівки.