Як і де шукати роботу? Яким джерелам можна довіряти? Саме на цих питаннях зосередили увагу безробітних Кіцманщини фахівці служби зайнятості під час майстер-класу «Сучасні джерела пошуку роботи» .  

Начальник відділу активної підтримки безробітних Кіцманської районної філії Чернівецького ОЦЗ Олена Галіцька ознайомила учасників  з актуальними вакансіями на ринку праці регіону та в цілому по Україні, розповіла про електронні сервіси служби зайнятості. Адже на сайті Державного центру зайнятості можна шукати бажану роботу, записатися на консультацію (працює електронна черга), ознайомитися із заходами служби зайнятості, окрім цього працює електронний кабінет шукача роботи тощо.

Учасники заходу обговорили переваги легального та ризики неофіційних трудових відносин працевлаштування в Україні та за кордоном.

На захід запросили представника Кіцманського військового комісаріату старшого сержанта Володимира Ротаря, який  презентував військову службу за контрактом, розповів про пільги для військовослужбовців, ознайомив з вимогами до претендентів та можливостями кар’єрного росту. Представниці військового підрозділу ЗСУ Світлана Іванова та Надія Курчак розповіли про умови проживання та служби у їхній військовій частині, ознайомили присутніх із актуальними  вакансіями.