Сьогодні, 30 липня 2020 року, в Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ фахівці провели вебінар на тему: «Захист громадян України від протиправних дій внаслідок нелегальної міграції та торгівлі людьми». Захід відбувся  з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

До заходу долучилися соціальні партнери: головний спеціаліст бюро безоплатної правової допомоги Світлана Гузун, фахівець центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олексій Андрієш та спеціаліст служби у справах дітей Новоселицької РДА Геннадій Хрипун.

Фахівці розглянули питання:

  • що таке трудова міграція: сутність та наслідки;
  • основні ризики та наслідки нелегальної трудової міграції;
  • нелегальне працевлаштування за кордоном.

Фахівець з профорієнтації Новоселицької районної філії Тетяна Руссу розповіла учасникам вебінару про шахрайські схеми, які застосовуються злочинними посередниками з працевлаштування.

Присутні на вебінарі дізналися про те, на що потрібно звертати особливу увагу при виїзді за кордон з метою працевлаштування, щоб не потрапити в тенета агентств-шахраїв, де можна перевірити інформацію про посередницьку структуру, куди необхідно звертатися у разі виникнення тих чи інших питань.

Фахівці центру зайнятості та запрошені гості відповідали та надавали консультації бажаючим.