Для підвищення поінформованості про можливості професійного навчання фахівці Новоселицької філії Чернівецького ОЦЗ,  15 січня 2020 року, провели профінформаційний семінар «Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО» для 16 безробітних.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Руссу ознайомила безробітних з описом професій, які актуальні на ринку праці, вимогами до них. Безробітні дізналися про умови навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, використання сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців. Фахівець наголосила, що у разі направлення безробітного на професійне навчання йому безкоштовно надається гуртожиток, компенсується вартість проїзду.

Безробітні переглянули відеоматеріали про ЦПТО ДСЗУ, завдяки яким присутні наочно ознайомилися з умовами навчання та проживання в цих закладах.

«Для більшості людей, які звертаються до служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, саме професійна підготовка – це шанс набути необхідні знання та вміння, підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці» - зазначила Тетяна Руссу.