Сьогодні, 10 листопада 2020 року,  провідний фахівець з профорієнтації Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості, Антоніна Старко провела онлайн-вебінар для 10 безробітних на тему «Підготовка резюме».

Під час заходу безробітні намагалися  здобути навики правильного оформлення «найефективнішої самореклами» на ринку праці – резюме.

  • Організація, яка потребує нових співробітників, отримує десятки, а то й сотні резюме від бажаючих працевлаштуватися. Тому резюме повинно виділятись на фоні інших та привернути увагу роботодавця, - зазначила фахівець Заставнівської районної філії обласного центру зайнятості.

 Учасники вебінару дізналися про структуру резюме, щоб захопити увагу роботодавця, а також практичні поради, які допоможуть у написанні ефективного документа. 

Резюме також допоможе у заповненні форм та анкет, під час розмови по телефону, при підготовці до співбесіди з роботодавцем та найголовніше -  підвищити самооцінку. «Резюме є надійним помічником у вирішенні питання працевлаштування», - наголосила Антоніна Старко.