Фахівці служби зайнятості 12 березня 2020 року взяли участь у семінарі,  який організували спеціалісти Новоселицького управління ГУ Державної податкової служби у Чернівецькій області для роботодавців Новоселиччини.

Директор Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Едуард Топала розповів представникам роботодавців про інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо легалізації зайнятості населення, яку проводить служба зайнятості спільно з Держпраці України . Йдеться про необхідність дотримуватись вимог чинного трудового законодавства.

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак наголосив, що за порушення трудового законодавства до юридичних осіб незалежно від форми власності та підпорядкованості, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, застосовують штрафні санкції. Окрім цього роботодавці дізналися і про повноваження  інспекторів Держпраці підчас перевірок на підприємствах.

Директор Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Едуард Топала розповів, що служба зайнятості вивчає кадрові потреби роботодавців і готова допомогти у доборі кваліфікованих працівників. Щодо створення нових робочих місць, то у роботодавців є мотивація до цього. Адже за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця належить компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Також служба зайнятості пропонує роботодавцям долучитися до організації робіт тимчасового характеру. Безробітні мають можливість отримати додаткову фінансову підтримку та перспективи постійного місця роботи.