24 липня 2020 року фахівці Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели вебінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

У заході взяли участь безробітні, які перебувають на обліку та цікавляться легальною трудовою діяльністю, роботою за кордоном. Також до вебінару залучили соціальних партнерів. Йшлося про законодавчі засади та можливості легального працевлаштування громадян України за кордоном.

Із учасниками вебінару спілкувалася директорка Сторожинецького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина Ірініч, яка розповіла про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми та малозабезпеченим сім’ям.

В розмові із безробітними взяв участь практичний психолог Сторожинецького лісового коледжу Максим Пансик, який інформував про те, де і як можна отримати соціально-психологічну допомогу або консультацію. Йшлося про підтримку та допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми за кордоном.

Учасники вебінару цікавились питаннями страхового стажу, права на допомогу на випадок безробіття для тих, хто повернувся до України після тривалого перебування за закордоном. На ці та інші запитання відповіла начальник відділу активної підтримки безробітних філії Олена Красовська.