23 січня 2020 року на засіданні клубу для жінок «Я це зможу!», що відбувся в Кіцманській районній філії Чернівецького ОЦЗ, учасниці зібрання дізналися складові самопрезентації.

Психологи стверджують, що перше враження про людину формується протягом 7 секунд з моменту зустрічі. Тож зовнішній вигляд відіграє неабияку роль. Особливо це має значення під час співбесіди з роботодавцем.

Фахівці радять: варто подбати про одяг, аксесуари, зачіску, обличчя. Якщо матеріальне становище не дозволяє виглядати так, як хотілось би, не варто засмучуватися. Треба зробити основну ставку на скромність й охайність. Це вітається більшістю роботодавців. Адже охайність в зовнішності у них часто асоціюється з акуратністю у справах.

На нинішнє засідання клубу фахівці служби зайнятості запросили лідерку бізнес-групи компанії «Mary Kay», експертку з краси Неля Стоян. Вона розповіла слухачкам про те, що робить зовнішність охайною, про види макіяжу та основи його нанесення. Учасниці клубу цікавились кар’єрним ростом пані Нелі. Тож експертка з краси поділилась своєю історією. Одна із учасниць засідання виявила бажання допомогти розвивати таку діяльність в районі.