Сьогодні, 4 березня 2020 року, фахівці Кельменецької районної філії обласного центру зайнятості провели семінар з техніки пошуку роботи, в якому взяли участь безробітні та соціальні партнери.

Під час семінару йшла мова про стан ринку праці, актуальні вакансії в регіоні, переваги легального працевлаштування в Україні, негативні наслідки нелегального працевлаштування, особливості створення. До проведення заходу залучена головна спеціалістка  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Рибак.

Провідна фахівчиня відділу активної підтримки безробітних Алла Панчук розповіла про стан ринку праці, умови праці, вимоги до претендентів на вакантні робочі місця, наголошуючи на перевагах легального працевлаштування в Україні. Також надала інформацію про соціальні пільги, які надаються різним категоріям населення при офіційному працевлаштуванні. Безробітні отримали інформацію про переваги легальної зайнятості в Україні, про можливі форми шахрайства при працевлаштуванні.

Аліна Рибак розповіла про нову комплексну соціальну послугу – патронат над дитиною, яка залишилася без батьківського піклування. Учасники зустрічі дізналися про критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі та перелік документів, які необхідно зібрати кандидатам, особливості створення та функціонування патронатних сімей.