Багато цікавого про людину можна дізнатися, вивчаючи її почерк. За почерком людини можна дізнатися про її риси характеру, темперамент тощо. Зокрема чи людина відповідальна, чи схильна до авантюр, чи зможе завершити розпочате, чи залишить справу на півдорозі.

На думку фахівців-графологів за почерком можна визначити професію людини. До прикладу, якщо людина викладає в молодших класах, то почерк в неї, як в учня початкової школи однакові великі прописні літери.

Якщо визначитися із майбутньою професією важко, стане в нагоді власний почерк! В ньому приховуються підказки, в якій саме сфері людина зможе максимально себе проявити.

- Букви неоднакового розміру зі збільшеною відстанню між літерами і словами, округлі, інколи з нахилом – такий почерк свідчить про схильність до інженерно-технічних професій.

- Округлі букви великого розміру, які легко читаються – свідчать про нахили до фінансової справи.

- Неоднорідність розмірів букв, їх нахилу, форми, а також різні проміжки між словами та спрямування рядків догори – варто обирати вільні професії, можливо у рекламному бізнесі.

Рішучі люди мають чіткий з гострими кутами підпис. Інтроверти, що уникають спілкування з людьми, часто заключають свій підпис в коло, немов ізолюючи себе від суспільства. Якщо ви підкреслюєте свій підпис, то таким чином намагаєтесь додати собі ваги. Людина, що підписується повними ініціалами, як правило, відкрита, впевнена в собі, знає, чого хоче від життя, і нічого не приховує, крім того, такі люди завжди доводять почату справу до кінця. Люди, котрі з запалом починають проекти, але полишають їх на півдорозі, скорочують підписи до мінімуму.