Про державні гарантії у сфері зайнятості, стан сучасного ринку праці, комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, права та обов’язки безробітних 23 червня 2020 року інформували безробітних Заставнівщини під час вебінару.

Фахівець служби зайнятості Леся Олійнич спілкувалася із безробітними на теми ринкових відносин у сфері праці, попиту і пропозиції робочої сили в регіоні тощо. Учасники вебінару дізналися про умови надання статусу безробітного (у період карантину з першого дня реєстрації), права та обов’язки безробітних, матеріальне забезпечення у випадку безробіття, соціальні послуги служби зайнятості в період пошуку роботи.

- Служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці. Громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем, - зазначає профінформатор Леся Олійнич.

Також учасники вебінару ознайомилися з вимогами роботодавців та актуальними вакансіями на ринку праці Заставнівщини.