Чернівецька міська філія обласного центру зайнятості продовжує організовувати та проводити дистанційну роботу зі студентською молоддю міста в рамках проєкту «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього». Для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ЧТЕІ КНТЕУ фахівці служби зайнятості провели вебінар на тему «Активна молодь – стабільне фінансове майбутнє України».

Співорганізаторами заходу стали старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та підприємництва Антоніна Каспрук, керівник Центру маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЧТЕІ КНТЕУ Наталія Канут.

Профконсультант Тетяна Маслова-Брукер розповіла студентам про сучасний ринок праці, необхідність адаптації до нього в особливий період карантину. Учасники вебінару мали можливість ознайомитись з основними джерелами пошуку роботи, їх перевагами та недоліками. В інтерактивній формі пройшло спілкування щодо проблем працевлаштування молоді в сучасних умовах.

Студенти цікавились насамперед такими темами:

  • Написання резюме, а саме функціонального резюме, яке найбільш підходить для шукачів роботи без досвіду;
  • Особливості складання супровідного листа до роботодавця;
  • Підготовка до співбесіди з роботодавцем;
  • Можливість отримати додаткові навички та компетенції на освітньому порталі державної служби зайнятості.

Фахівці служби зайнятості розповіли як уникнути шахрайства при працевлаштуванні. Крім цього провідним фахівцем з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Ковальчук запропонувала низку вакансій, серед яких «фінансист», «бухгалтер», банківські працівники, «економіст».

Старший викладач навчального закладу Антоніна Каспрук наголосила на потребі опанувати фахові навички та здобути знання, необхідні для майбутніх фінансистів, а також планувати кар’єру заздалегідь.

Фахівці служби зайнятості побажали студентам бути наполегливими в досягненні своєї мети та вже зі студентської лави починати перші кроки в побудові власної кар’єри.