11 жовтня 2018 року відбувся семінар-тренінг для студентів ЧТЕІ КНТЕУ, організований кафедрою обліку і оподаткування вишу спільно з Центром маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, за участю фахівців служби зайнятості.

Під час заходу були обговорені питання щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та можливості проведення заходів щодо реалізації спільних інтересів.

Заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Чернівецького обласного центру зайнятості Ольга Багрій під час свого виступу на тему: «Актуальні вакансії на ринку праці», розкрила умови та особливості підбору працівників роботодавцями, надала цікаві дані результатів досліджень, проведених Чернівецьким обласним центром зайнятості, потреби актуальних вакансій на ринку праці Чернівецької області нині та у майбутньому. Найбільш затребуваними виявились робітничі професії і основною причиною визначено трудову міграцію кадрів. Також Ольга Багрій проінформувала студентів про Інтернет-ресурси, де можна знайти актуальні вакансії та зазначила, що сучасний ринок праці має свої особливості (наприклад: багато вакансій тощо) і побажала студентам бути активними та робити вже свої перші кроки, розвиватись, будувати власну кар’єру.

Спеціаліст відділу організації профорієнтації Чернівецького ОЦЗ Марія Івасюк розповіла про методи пошуку роботи. Також студенти мали змогу пройти цікавий відео-тренінг на тему: «Сучасні методи пошуку роботи», де за допомогою відеоматеріалів студенти могли дізнатися особливості методик складання резюме, проходження он-лайн співбесіди. Крім цього учасникам семінару розповіли про важливі етапи проходження всіх видів співбесід та запропонували скласти свої власні відеорезюме.