20 січня 2020 у Кельменецькій районній філії Чернівецького ОЦЗ відбувся тренінг для безробітних «Підготовка резюме», який провела профорієнтатор служби зайнятості Алла  Панчук.

Фахівець розповіла, що резюме – це один із інструментів пошуку роботи. Учасники семінару дізналися про тонкощі складання резюме, а також що цікавить роботодавця, окрім цього довідалися про відеорезюме, отримали психологічні поради щодо збереження спокою та правильної самопрезентації до, під час і після проходження співбесіди.

В заході взяли участь представники Кельменецького районного військового комісаріату. Військовий комісар Кельменецького райвійськкомату підполковник Ігор Шевчук розповів про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань. Ознайомив з наявними посадами рядового, сержантського та офіцерського складу. Кандидатів на посади запросив до військового комісаріату.

Захід відвідали 15 осіб. Кожен охочий мав можливість особисто ознайомитися з вимогами до кандидатів на посади, питаннями грошового забезпечення військовослужбовця, яка залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби.

«На сьогодні служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», – зазначив директор Кельменецької районної філії Чернівецького ОЦЗ Едуард Секрета.