Сьогодні, 28 травня 2020 року, на базі Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся вебінар для безробітних «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Профконсультант Наталя Онуфрієва розповіла учасникам вебінару про необхідність співбесіди, як важливого етапу у працевлаштуванні. Повідомила  про види  співбесід та кроки підготовки  до неї. Фахівець ознайомила з  прийомами та методами ефективного спілкування.

Присутні мали можливість познайомитися із секретами вдалої співбесіди з роботодавцем та отримати поради як «зручно» відповідати на «не зручні» питання роботодавців. Безробітних, насамперед,  цікавила тема поведінки на завершальному етапі співбесіди та після неї.

Особливу увагу Наталія Офуфрієва звернула учасників заходу, як бути переконливим під час співбесіди. Йшлося про можливі варіанти відповідей на деякі питання роботодавців під час співбесіди, некоректні запитання, паузу під час діалогу, активне слухання,  спонукання до відвертості,   непорозуміння та  провокації.

Учасники вебінару опрацювали «7 кроків перед зустріччю з роботодавцем», які важливо зробити, готуючись до співбесіди. Фахівчиня надала поради щодо ефективного налагодження міжособистісного сприйняття з урахуванням тих жестів та дій, котрі справляють позитивне враження на співрозмовника.