Ринок праці - складна динамічна структура, залишатись на плаву в котрій досить складно. Пошук роботи вимагає активності та наполегливості, здатності аналізувати та готовності змінювати себе, розвиватись та рости. Саме тому послуга професійного навчання є досить важливою та актуальною.

3 серпня цьогоріч Хотинською районною філією Чернівецького ОЦЗ було проведено семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)» за участі начальника відділу активної підтримки безробітних Наталі Гончаренко. Під час зустрічі з клієнтами центру зайнятості було відзначено можливість здобути затребувану на ринку праці професію для гарантованого успішного працевлаштування. Навчальні центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості діють в цілому ряді великих міст України, куди фахівці служби зайнятості можуть скерувати на професійне навчання за більш ніж 75 професіями. Перевагою навчання в цих навчальних центрах є безкоштовні гуртожитки, компенсація вартості проїзду до місця навчання, короткотермінове навчання, прив’язаність теоретичних знань до практичних навичок, необхідних для роботи. Клієнти центру зайнятості можуть здобути професії адаптовані до сучасного ринку праці, актуальні та перспективні.

Клієнтів центру зайнятості також було ознайомлено з сайтом служби зайнятості, де вони мають можливість ознайомитись з усіма послугами, котрими  можуть скористатись. Усі бажаючі отримали вичерпні відповіді на свої запитання в кінці семінару, а жвава дискусія і обговорення допомогла багатьом з’ясувати всі незрозумілі питання.