Як протидіяти домашньому насильству обговорювали безробітні Кіцманщини на засіданні клубу для жінок, яке відбулося в Кіцманській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Про поняття домашнього насильства та його види, масштаби та наслідки для людини, про те, на якому етапі можна розірвати коло насильства, що є першопричиною поведінки агресора та жертви у сім’ї, розповів присутнім директор Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги Анатолій Хомік.

Практичний психолог Мирослава Ткачук пояснила як сімейні стосунки батьків впливають на подальше життя дитини та формування у її свідомості моделі сім’ї. Вона зазначила, що в Україні та в нашій області, зокрема, є велика потреба у патронатних вихователях, особах, яким можна було б довірити виховання дитини на короткий термін, до часу покращення життєвих умов у її родині або ж усиновлення.

Учасниці засідання отримали корисні поради щодо того, як краще виховувати дітей, аби вони виростали гармонійними самодостатніми особистостями, щоб пам’ятали про норми поведінки  з рідними і близькими людьми.