Сьогодні, 4 березня 2020 року, фахівці  Новодністровської міській філії Чернівецького ОЦЗ провели майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи». На майстер-класі  були присутні  14 осіб з числа безробітних, які зареєстровані у Новодністровській  міській філії.  Під час заходу шукачі роботи  розширили свої  уявлення про сучасні методики пошуку роботи, ознайомилися з джерелами інформації про вакансії.

Під час заходу йшлося про важливість здійснення професійної діяльності, як знайти роботу вже зараз, про переваги та недоліки різноманітних джерел вакансій, зокрема Інтернет-ресурсів, особистих контактів, ЗМІ, кадрових агентств та сервісів служби зайнятості. Також йшла мова про те, що слід пам’ятати під час аналізу оголошень про вакансії тощо.

Фахівець філії Надія Гарбар ознайомила шукачів роботи з Освітнім порталом Державної служби зайнятості, де шукачі роботи можуть розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання в режимі онлайн. Також слухачі дізналися, як правильно планувати пошук роботи, як уникнути шахрайства при працевлаштуванні. Присутні отримали корисну інформацію, яка обов’язково стане у нагоді під час пошуку роботи.