14 травня 2020 року профорієнтатор  Новодністровської міської філії Чернівецкого ОЦЗ Надія Гарбар провела вебінар з безробітними  на тему:  «Реєстрація в державній службі зайнятості  та надання послуг клієнтам служби зайнятості в умовах карантину».

В період карантину Новодністровська міська філія працює дистанційно. Але навіть в таких умовах роботи клієнти служби зайнятості  продовжують отримувати послуги  вчасно та в повному обсязі.

Для цього фахівці філії використовують різні умови комунікації для зв’язку з людьми. Для дистанційного спілкування та отримання додаткової інформації  активно використовуються  веб-ресурси.

Під час заходу учасники вебінару ознайомилися  із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості в умовах  карантину, отримали інформацію про стан ринку раці в місті та регіоні, наявність вакансій.

Пошук вакансій та співпраця з роботодавцями також проводиться дистанційно та по Skype. Адже в період карантину продовжують працювати підприємства та установи, що забезпечують життєдіяльність нашої громади і мають потребу в кадрах.