оп

16 січня 2019 року у Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний захід «Семінар для осіб віком 45+».

На захід запросили заступника начальника Заставнівського відділення обслуговування громадян ГУ ПФУ в Чернівецькій області  Надію Турецьку.  

Профінформатор відділу активної підтримки безробітних Леся Оійнич розпочала семінар, наголосивши, що проблема віку в трудових відносинах останнім часом дуже актуальна. Часто роботодавці обмежують коло потенційних працівників молодими спеціалістами. Проте і для осіб віком 45+ є можливості знайти роботу і реалізувати себе.

Представниця пенсійного фонду Надія Турецька надала інформацію стосовно порядку призначення різного виду пенсій (за інвалідністю, на пільгових умовах, за вислугою років) та наголосила присутнім про можливість завчасного звернення до органів Фонду задля проведення експертизи в частині належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії. Також ознайомила присутніх із змінами у законодавстві, а також запросила безробітних відвідати відділення Пенсійного фонду, щоб отримати індивідуальний номер для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України. 

Наприкінці семінару фахівець Заставнівської районної філії Чернівецького обласного  центру зайнятості Леся Олійнич ознайомила учасників семінару з сучасними методами та джерелами пошуку роботи.  Надала інформацію про актуальні вакансії та активні форми зайнятості, а саме: про можливість пройти навчання за професіями, які  користуються попитом на ринку праці, про підвищення кваліфікації, про стажування на робочому місці, про отримання ваучера на навчання.