В умовах карантину Кельменецька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості активно використовує електронні форми інформування клієнтів служби зайнятості, зокрема  через засоби онлайн зв’язку.

29 квітня 2020 року для безробітних Кельменеччини фахівці служби зайнятості провели вебінар «Сучасні джерела пошуку роботи» через Skype, до якого залучились представники Кельменецького районного військового комісаріату.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Олег Гарабажій ознайомив учасників вебінару з основними джерелами інформації про вакансії, їх перевагами і недоліками, як їх необхідно щоденно опрацьовувати. Також йшлося де шукати вакансії, які методи використовувати при пошуку роботи. Фахівець також запропонував шукачам роботи  побудувати власну стратегію пошуку роботи.

Військовий комісар Ігор Шевчук  розповів про умови укладання контракту та проходження служби, матеріальне та технічне забезпечення військовослужбовців, вимоги до кандидатів, ознайомив з вакантними посадами.

Впровадження службою зайнятості інформаційних вебінарів дбає про безпеку, здоров’я та обізнаність шукачів роботи з питань зайнятості, а також заощаджує час безробітних громадян, - зазначив директор Кельменецької районної філії обласного центру зайнятості Едуард Секрета.